Конструкційні пластіки

(поліетилен, поліациталь, поліпропилен, поліуретан)

Доброго робочого дня Шановний Клієнт, ПП "Ізоніт" відкриті для співпраці,
готові забезпечити Ваші потреби у виробничому матеріалі (електроізоляція, конструкційні пластики тощо), виконуємо механічну обробку, порізку, чекаємо на Ваші завдання вайбер або дзвоніть 096 66 939 66 Євген
Зі складу в будь-яку точку країни ми відвантажимо полімерні заготовки (листи, стрижні, втулки, зварювальних пруток) для виготовлення деталей та конструкцій шляхом механічної обробки, зварювання та ін. Ви знайдете у нас будь-які пластики - від звичних і доступних до рідкісних, спеціальних, модифікованих полімерів.
Високотехнологічні полімери для вирішення складних, специфічних завдань та роботи при температурах вище 150°С: Фторопласт (PVDF, PTFE, PCTFE, E/TFE, E/CTFE), Полісульфон (PSU), Поліфеніленсульфон (PPSU), Поліефірсульфон (PES), Поліефімі (PEI), Поліфеніленсульфід (PPS), Поліефірефіркетон (PEEK, PEKK, PEK, PEKEKK), Поліамід-імід (PAI), Поліімід (PI) без наповнень і модифіковані різними добавками, у стрижнях, листах та втулках. Інженерні (конструкційні) полімери для високих навантажень та надійної роботи при температурах від 100°С до 150°С: Капролон (РА 6С), Поліамімід (РА 6, РА 66, РА 12, РА 12, РА 45, РА 6/3, Поліацеталь (РОМ-С, РОМ-Н), Поліетилентерефталат (РЕТ), Полібутилентерефталат (РВТ), Полікарбонат (РС), Поліметилпентен (РМР) без наповнень і модифіковані різними добавками, у стрижнях, листах та втулках. розв'язання повсякденних завдань та роботи при температурах до 100°С: Оргскло (РММА), Поліпропілен (РР), Поліетилен (РЕ), Високомолекулярний поліетилен (РЕ-500), Всерхвисокомолекулярний поліетилен (РЕ-1000), Полівінілхлорид (PVC) РРЕ), Поліетилентерефталатгліколь (РЕТ-G) різних кольорів та модифікацій у листах, стрижнях, втулках, трубах та у вигляді зварювального дроту.Завжди на складі не менше 30 000кг різних пластиків. заготовок необхідних розмірів) П Залишення та виготовлення модифікацій конкретно для Ваших умов експлуатації Гарантії (якості, постачання, обслуговування)

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

Оформленя

Залиште замовленя на нашему сайті або по телефону

Підтвердженя

Менеджер звяжеться з вами для уточненя деталей

Оплата

Прорахунок вартості та оплата

Доставка

Віправка або видача товара

КОНТАКТИ