Текстоліт

(лист стрижень)

Доброго робочого дня Шановний Клієнт, ПП "Ізоніт" відкриті для співпраці,
готові забезпечити Ваші потреби у виробничому матеріалі (електроізоляція, конструкційні пластики тощо), виконуємо механічну обробку, порізку, чекаємо на Ваші завдання вайбер або дзвоніть 096 66 939 66 Євген
Текстоліт (лат. textus — «тканина», та грец. λιθος — «камінь») — електроізоляційний конструкційний матеріал, що використовується для виробництва підшипників ковзання, шестерень та інших деталей, а також в електро- та радіотехніці .
Є шаруватим композитним матеріалом на основі тканини з волокон і полімерної сполучної речовини (наприклад, бакеліту, поліефірної смоли, епоксидної смоли). Текстоліт на основі склотканини називається склотекстолітом або склопластиком. Склотекстоліт перевершує текстоліт за низкою властивостей: термостійкість від 140 до 180 ° C проти 105-130 ° C у текстоліту; питомий опір - 1011 Ом · м проти 107 Ом · м; тангенс кута втрат - 0,02 проти 0,07.
Листовий текстоліт, покритий мідною фольгою, є основою для виготовлення друкованих плат. Ручка ножа із виробного текстоліту Текстоліт виготовляється наступними марками: ПТ (виробний текстоліт); ПТК (виробний текстоліт конструкційний); ПТМ (виробний текстоліт стійкий до трансформаторного масла); марки А та Б (текстоліт електротехнічний); ПТН (на основі нетканого ниткопрошивного полотна); ПТГ і т.д. Текстоліт випускається у вигляді плит, стрижнів та втулок.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕНЯ?

 

Оформленя

Залиште замовленя на нашему сайті або по телефону

Підтвердженя

Менеджер звяжеться з вами для уточненя деталей

Оплата

Прорахунок вартості та оплата

Доставка

Відправка або видача товара

КОНТАКТИ