Міднографітові (металографітні) щітки та

Матеріали на основі слюди

(МіКАНИТи, СЛЮДОПЛАСТи, СЛЮДіНіТи, СЛЮДА И ДР.)

Міднографітові (металографітні) щітки


Доброго робочого дня Шановний Клієнт, ПП "Ізоніт" відкриті для співпраці,
готові забезпечити Ваші потреби у виробничому матеріалі (електроізоляція, конструкційні пластики тощо), виконуємо механічну обробку, порізку, чекаємо на Ваші завдання вайбер або дзвоніть 096 66 939 66 Євген
З чого робляться міднографітові (металографітні) щітки.
Основний матеріал графітових щіток – це графіт, а суміжні матеріали – це суміш сажі та сполучні речовини.
Вони виробляють кілька етапів, останнім з яких є випал. Щітки електрографітові - виготовляються за таким же технологічним процесом, як і при виробництві графітових, тільки в останньому процесі електрографітовані обробляються в термопечах при температурі 2200-2700 ° С, це робиться для того, щоб наситити їх вуглецем.
Де використовуються міднографітові щітки Електрографітні щітки використовуються там, де комутація двигунів середнього ступеня складності. Такі електрощітки мають високу механічну міцність, тому ступінь зносу колектора мінімальна. Графітові та електрографітовані щітки в даний час так міцно себе змогли зарекомендувати в роботі, що більшість виробників та фахівців із проектування застосовують їх навіть там, де в цьому немає особливої ​​технічної потреби.
Щітки графітові вугільні або ще їх називають графітові вугільні, виготовляються так само як, графітові, для їх виробництва використовується просте пресування. Різниця лише у матеріалах графіту, що використовуються при виготовленні. Це такі марки матеріалів як: Г21 чи Г22. Щітки металографітні, більше відомі як мідно-графітові, застосовуються в низьковольтних генераторах, де середня комутація або має високий ступінь складності. Їх основою, залежно від марки, є мідь, олово, графіт та інші сполучні в різних співвідношеннях. Вони просочуються металами, щоб підвищити їх щільність. Після цього металографітова щітка стає міцною і непроникною навіть за найвищого тиску. покращуються також властивості тертя. Основні марки металографіту – це АГ матеріал, який просочується свинцем, оловом чи бабітом.
У їхній назві відображено їхню марку. Основні марки таких виробів, які найчастіше застосовуються – це 4 мг, Г-3, МГ, МГСО, ЕГ-4, ЕГ-71, ЕГ-14, ЕГ-74. У їх конструкції провідник, наконечник і накладка можуть бути як присутніми, так і відсутніми. Перетин, розмір довжини та тип кріплення провідника підбирають залежно від особливостей будови щіткового пристрою та сили напруги, що протікає через неї. Електрощітки МГ ЕГ, ЕГ-4, ЕГ-14, ЕГ-74 та інші є спеціальними електропровідними деталями струмознімального пристрою, використовуються для підведення та відведення електрики на колектори та контактні кільця машин, що обертаються. Існує спеціальний вид графітових щіток: подвійна мг або розрізна.
Такі види розробляли спеціально для того, щоб поліпшити їх контакт по відношенню до колектора, коли посилена вібрація. Електрографітні щітки досить тверді. Вони можуть працювати в місцях, де утруднена комутація і досить високі температури, оскільки складаються із спеціального абразивного порошку, який надає їм властивостей, що чистять.

Матеріали на основі слюди

(МіКАНіТи, СЛЮДОПЛАСТи, СЛЮДіНіТи, СЛЮДА.)


Доброго робочого дня Шановний Клієнт, ПП "Ізоніт" відкриті для співпраці,
готові забезпечити Ваші потреби у виробничому матеріалі (електроізоляція, конструкційні пластики тощо), виконуємо механічну обробку, порізку, чекаємо на Ваші завдання вайбер або дзвоніть 096 66 939 66 Євген
Шаруваті мінеральні речовини до складу яких входять різні метали, називають слюдою. Слюда включає в себе чимало сімейства гірських порід, таких як флюгопіт, біотит, ліпідоліт та мусковіт. Хоч і за вмістом металів мінерали відрізняються, але за своїми властивостями, все це різноманіття дуже схоже.
Основна якість слюди те, що вона шарується, відповідно її можна рвати щипати, кришити і подрібнювати. Слюдяна порода залягає в основному в гірських місцевостях глибоко під землею і має походження від розплавленої лави, внаслідок її остигання. Так само слюда може вийти в результаті метаморфозу з різними мінералами при впливі води, тепла і тиску. Людство знайшло слюде широке коло застосування як електричної ізоляції. Щипані дрібні шматочки слюди і склеєні шелаком або чорним лаком асфальто-масляним, називаються міканітами, а у вигляді слюдяного паперу просоченого різними з'єднувачами називається слюдопласти або слюдініти. Залежно від того, навіщо і де будуть міканіт застосовувати, його виготовляють у різному вигляді: гнучкі тонкі листи, пластини і т. д.
У міканітів відмінні ізолюючі властивості та висока теплостійкість. Листи міканіту, залежно від застосування та виду слюди, з якої виготовлені листи, виробляють колекторний, прокладочний, формувальний, гнучкий та термостійкий міканіт. Важливим фактором при виробництві міканітів є рівномірний розподіл слюди та склеювальної речовини. Самі листи слюдиниту та міканіту повинні бути строго прямокутної форми з обрізаними не пошкодженими рівними краями. Краї не повинні розшаровуватися, щільність листа повинна бути рівномірною без сторонніх включень та наскрізних отворів. Місяць з дня виготовлення матеріалу повинна зберігатися здатність до формування, мати гнучкість у не нагрітому стані і в розігрітому - формування трубок і гільз. Формувальний міканіт, це міканіт, який формується в гарячому вигляді при великому діапазоні тиску, що дає можливість отримувати та зберігати різні форми.
Ця якість зберігається до трьох місяців із дня виробництва. Листові формувальні міканіти пресовані, але не калібровані по товщині без підігріву, стають твердими. Стеклолюдопласт, це композиційний матеріал, що має гнучкість, пружність і механічну міцність, що наділяє його високою зносостійкістю. Його висока механічна міцність дозволяє зменшити відсоток пошкоджень листів при технологічному процесі. Стеклолюдопласт широко використовують у пазової та міжфазної ізоляції в електричних машинах.
Слюдініти та міканіти за властивостями схожі, але слюдопласти мають перевагу, вони більш рівномірно лягають по площі при відповідному сполучному компоненті на підкладці зі скловолокна, при виробництві листа. У них висока механічна міцність і нагрівальна стійкість, але при цьому знижена вологостійкість і мале подовження при розриві. Тому щоб замінити міканітову ізоляцію нагрівачів на слюдиніт (більш економічний варіант), потрібно все добре обміркувати і зважити.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

Оформленя

Залиште замовлення на нашему сайті або по телефону

Підтвердженя

Менеджер звяжется з вами для уточнення деталей

Оплата

Прорахунок вартості та оплата

Доставка

Відправка або видача товара

КОНТАКТИ