Склотекстоліт

лист стрижень від 0,5-60 мм різной якості

Доброго робочого дня Шановний Клієнт, ПП "Ізоніт" відкриті для співпраці,
готові забезпечити Ваші потреби у виробничому матеріалі (електроізоляція, конструкційні пластики тощо), виконуємо механічну обробку, порізку, чекаємо на Ваші завдання вайбер або дзвоніть 096 66 939 66 Євген в наявності листи товщина від 0,5-60 мм різної якості виробника та відповідно ціни, ділові залишки різних форматів дешевші, порізка за розмірами замовника можливе виготовлення деталей (фрезерування, свердління)
Акційна пропозиція склотекстоліт товщина 20, 30 мм різні частини
Склотекстоліт Стеф Гост 12652-74 ― склотекстоліт електротехнічний листовий, застосовується як електроізоляційний матеріал. Має високу механічну міцність при помірній температурі і високу стабільність електричних властивостей при підвищеній вологості.
Використовується для роботи на повітрі в умовах нормальної відносної вологості навколишнього середовища (відносна вологість 45-75% при температурі 15-35 ° С) при напрузі понад 1000 В та частоті струму 50 Гц, а також для роботи на повітрі в умовах підвищеної вологості навколишнього середовища (відносна вологість (93±2)% при температурі (40±2) °С) при напрузі до 1000 В та частоті струму 50 Гц.
Висока механічна міцність за помірної температури. Висока стабільність електричних властивостей за підвищеної вологості 12

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

Оформленя

Залиште замовленя на нашему сайті або по телефону

Підтвердженя

Менеджер звяжеться з вами для уточнення деталей

Оплата

Прорахунок вартості та оплата

Доставка

Відправка або видача товара

КОНТАКТИ